Pogoda Aktualności

Czerwone ostrzeżenia flagi w efekcie przez większość Colorado poniedziałek przed oczekiwanym cooldown

DENVER-są czerwone ostrzeżenia flagi w efekcie przez wiele Colorado poniedziałek wysokie niebezpieczeństwo pożaru przed oczekiwanym cooldown wtorek na równinach.

Czerwone ostrzeżenia flagi są w efekcie dla większości centralnych i południowych gór i Pogórza i równiny na południe i na wschód od Denver.

Więcej: Strona pogody | Radary | Prognoza poniedziałek

Południowo-zachodnie wiatry w tych obszarach mają wzrosnąć około południa i gust do 40 mil na godzinę przez popołudnie jako wilgotność względna spada poniżej 15%, zgodnie z National Weather Service. Niska wilgotność i porywisty wiatr pozostanie w miejscu po południu, zwiększając niebezpieczeństwo pożaru przez wiele Colorado.

Podczas gdy niższe elewacje i równiny zobaczą spadek temperatury szybko z dnia na dzień i zobaczyć wzrost wilgotności, przynosząc rozproszone prysznice i możliwe mgła na równiny wtorek i Środa, niebezpieczeństwo pożaru pozostanie wysoki w górach i dolinach.

Niskie temperatury w Denver zanurzy się w połowie lat 40-tych w tym tygodniu i wysokie temperatury są oczekiwane pozostają w latach 60-tych i 70-tych po tygodniach powyżej średnich temperatur.

Znaczna część obszaru dotkniętych poniedziałek czerwone ostrzeżenia flagi są raz przeciwko uważane za nienormalnie suche lub doświadcza umiarkowanej suszy przez US suszy monitor. Od zeszłego wtorku 66% państwa było nienormalnie suche i 11% doświadcza umiarkowanej suszy.

Trzy miesiące temu, Colorado była susza-wolny po raz pierwszy od Sught monitor rozpoczął prowadzenie ewidencji.

W poniedziałek, były trzy pożary aktywnie spalania w Colorado: Decker Fire na południe od Salida był na 1 591 akrów w rozmiarze z 5% zamknięcia; Granitu Lake Fire spalania w Hunter Fryingpan Wilderness było 113 hektarów; i środkowy mamm ogień na południe od Rifle był 290 hektarów wielkości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *