Pogoda Aktualności

Dużo chłodniej, z prysznicami prawdopodobne w Denver wtorek

Przez: Lisa Hidalgo
Nasz następny zimny Front będzie toczyć się przez Colorado wtorek. Nasze popołudniowe szczyty będą o 20 do 25 stopni chłodniejsze niż dzisiaj. Bardzo upadki, jak w całej strefie metra Denver, z wzloty w górnej 50s do niskich 60s jutro po południu. Zobaczymy też więcej chmur i kilka pryszniców.
Pogoda MAIN. jpg

DENVER-to był ciepły koniec września! Widzieliśmy wzloty w górnej 70-tych w całej Denver metra-Area. Fire Weather ostrzeżenie, że był w miejscu przez większość stanu poniedziałek nie jest już w mocy. Temperatury będą chłodne, a wartości wilgotności względnej wzrosną przez dziś wieczorem.

Nasz następny zimny Front przewróci się jutro do Kolorado. Rozproszone prysznice deszczowe poruszają się w ciągu nocy w naszej przedniej Podgórze Range. Obszary mgła i lekki deszcz będzie możliwe przez poranny dojazdy przez Metro-Area. Upadki powinny spaść do górnej 40s rano. Kurtka przeciwdeszczowa przyda się jutro!

Nasze popołudniowe wzloty będzie o 20 do 25 stopni chłodniej wtorek. Bardzo upadki, jak w całej strefie metra Denver, z wzloty w górnej 50s do niskich 60s jutro po południu. Zobaczymy również więcej chmur i kilka pryszniców przez jutro wieczorem.

W środę, nasze wzloty będzie w połowie lat 60-tych. Następnie, Wielka Pogoda trwa do końca tygodnia, z wznieśli przebywających w komfortowych latach 70-tych. Nie spodziewamy się, że deszcz pojawi się przez pozostałą część tygodnia.

Liście osiki zmieniają się i świecące w górach! Nadal masz czas, aby doświadczyć piękno naszego kraju Colorado wysoki. Oto gdzie pójść, aby zobaczyć piękny upadek liści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *