Pogoda Aktualności

NOAA prognozuje ciepłe wykończenie do 2019 w całej Stanach Zjednoczonych

Mimo, że jesienią oficjalnie przybył na początku tego tygodnia, lato, jak pogoda jest nadal występuje w całej większości Stanów Zjednoczonych.

Według danych wydanych niedawno przez National Oceanic and atmosferyczne Administration (NOAA), ciepły Pogoda wzór oczekuje się kontynuować do końca roku.

Dane pokazują, że kontynentalne Stany Zjednoczone i Alaska prawdopodobnie będą miały ponadprzeciętne temperatury dla reszty 2019. Tthe High Plains i południe mają duże szanse na cieplejsze niż średnie temperatury od października do grudnia, ale Southwest, Alaska i Nowa Anglia mają bardziej znaczącą szansę na ponadprzeciętne temperatury do końca roku.

Ciepły koniec do 2019 będzie śledzić cieplejsze niż średnie lato dla Stanów Zjednoczonych. Wszystkie 50 państw było w temperaturze lub powyżej średniej temperatury od czerwca do sierpnia.

Anthony Artusa, meteorolog NOAA, powiedział, że Prognoza została oparta off model danych, temperatury powierzchni morza i długoterminowych trendów.

Temperatury powierzchni morskiej obecnie wzdłuż zachodniego wybrzeża i wschodniego wybrzeża są znacznie cieplejsze niż normalnie, zgodnie z danymi NOAA.

Greg Johnson, oceanograf dla NOAA powiedział, że woda od obu wybrzeży wchłonął dużo ciepła tego lata.

„Oceany są znacznie cieplejsze niż w przeszłości… oni wchłonął ogromną ilość ciepła, „powiedział Johnson.

Artusa powiedział, że podczas gdy temperatury od października do grudnia będzie prawdopodobnie ciepło w większości Stanów Zjednoczonych, niektóre obszary mogą jeszcze trochę chłodniej pogody w okresie.

„To jest 90 dni średniej, więc nie oznacza, że każdy dzień w okresie będzie powyżej normalnego, ” Artusa powiedział. Nie będzie kilka dni, które będą niewątpliwie poniżej normalnego, a niektóre w normalnych. Ale kiedy patrzysz na 90-dniowy okres jako całość, uważamy, że będzie on zdominowany przez temperatury powyżej normalnego. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *