Pogoda Aktualności

Pierwszy śniegu sezonu może przyjść późno w przyszłym tygodniu do północnego Kolorado i Denver

DENVER-nie zaczynać rozbicie swoje buty śniegu i Płaszcze zimowe jeszcze, ale jest szansa, że części północnej i północno-wschodniej Colorado może zobaczyć ich pierwszy zamrożenie twarde późno w przyszłym tygodniu-i ewentualnie ich pierwszy wymierne opady śniegu!

Według długoterminowych modeli na następny tydzień-które nadal mają dobrą szansę, aby zmienić w ciągu najbliższych kilku dni-istnieje szansa, że bardzo zimne powietrze przenosi się do Colorado środa wieczorem w czwartek rano.

W piątek rano długoterminowe prognozy dyskusji z National Weather Service mówi zimno i koryta wysokiego poziomu może przynieść sezonu pierwszy znaczący śniegu sezonu do gór i ewentualnego śniegu w północno-wschodnim Kolorado, wraz z twardym zamrożeniu. Denver7 meteorolodzy potwierdzili, że istnieje szansa na śnieg w części państwa.

Prognozy w piątek wykazały temperatury zanurzenie w 30s w najbliższy czwartek i piątek w Denver i szansę śniegu.

Powinien śnieg w przyszłym czwartek, byłoby o na równi z pierwszym typowym śniegu w Denver-który występuje, średnio, na 18 października. W zeszłym roku pierwszy śnieg w Denver spadła na 6 października, podczas gdy pierwszy śnieg w Denver w 2017 spadła na 9 października.

Części High Country już otrzymała swój pierwszy śnieg sezonu, jako cal lub dwa spadł na wysokich wysokośnych w połowie września. Góra Evans Highway i Old Fall River Road w Rocky Mountain National Park zamknie się w poniedziałek na sezon jesienią i zimą porusza się Pogoda.

Denver nie miał swój pierwszy twardy zamrożenie jeszcze albo. Typowy pierwszy zamrożenie dzieje się na 7 października, zgodnie ze średnią danych zebranych od 1872.

Było kilka lat, gdzie zimno i śnieg nie przychodzą aż znacznie później jesienią, choć. Najnowszy pierwszy śnieg sezonu na książkach Denver rekord był na listopad 21, 1934, a ostatni pierwszy zamrożenie był na listopad 15, 1944.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *